Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0401250001 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Dehler |
| Model | 22 Top |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | 500-275 |
| Scheepsnaam | Bise |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 1994 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Dehler 22 met een mercury buitenboord motor, drie zeilen waaronder een bolle jan, 2 vaste slaapplaatsen, toilet en een koektoestel |
| Motorisatie kort | 8 pk Mercury buitenboord motor |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 660 cm |
| Breedte | 240 cm |
| Diepgang | 95 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 2 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Ontwerper | van der Stadt |
| Werf | Dehler, Duitsland |
| Bouwnummer | 500-275 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | rondspant |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Opmerkingen Dek en opbouw materiaal | Anti-slip |
| Kuip | achterkuip |
| Opbouw vorm, materiaal | Polyester |
| Ramen | in aluminium |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Lengte waterlijn | 550 cm |
| Waterverplaatsing | 950 kg |
| Ballast | 400 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | helmstok |
| Plek besturing | buiten |
| Roer | enkel |
| Opmerkingen Roer | steekroer |
| Kiel/zwaard | vaste kiel |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Opmerkingen Salon | Kajuit met twee zitbanken, koektoestel, toilet en V bed in punt |
| Aankleding | |
|---|---|
| Matrassen | |
| Gordijnen | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Opmerkingen Toiletten | Porta potti |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Opmerkingen Kooktoestel & brandstof | ( niet aangesloten ) |
| Aantal | 2 |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | buitenboord |
| Merk | Mercury |
| Bouwjaar | 1993 |
| Aantal cilinders | 2 |
| Vermogen | 8 pk |
| Opmerkingen Vermogen | Elektrische start |
| Brandstof | benzine |
| Opmerkingen Brandstof | 1:50 mengsmering |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Opmerkingen Koeling | buitenwater |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 20 liter |
| Prestaties | |
|---|---|
| Max snelheid | 9 km/h |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Opmerkingen Accu | ( 2024 ) |
| Aantal | 1 |
| xAh per accu | 55 |
| Dynamo | |
| Opmerkingen Dynamo | via spoel |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Bedieningspaneel | Ja |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Kompas | |
| Dieptemeter | |
| Merk windmeter | Windex |
| Navigatieverlichting | |
| Opmerkingen Navigatieverlichting | toplicht is defect |
| Algemeen | |
|---|---|
| Type tuigage | sloep |
| Aantal masten | 1 |
| Mast materiaal | aluminium |
| Boegspriet + type | |
| Merk | Elvström |
| Groot- en achterzeilen | |
|---|---|
| Grootzeil | |
| Opmerkingen Grootzeil | Doorgelat grootzeil met hoes over giek |
| Voorzeilen | |
|---|---|
| Fok | |
| Voorzeil rolsysteem | |
| Opmerkingen Voorzeil rolsysteem | Rolfok + hoes ( 2021 ) |
| Halfwinder, bollejan | |
| Opmerkingen Halfwinder, bollejan | 20m2 gerold |
| Lieren | |
|---|---|
| Lieren | 2x Harken |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Anker bevestiging | lijn |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buitenkussens | |
| Opmerkingen Buitenkussens | 2x comfort seats |
| Zeerailing | |
| Opmerkingen Zeerailing | enkel draads |
| Zwemtrap | |
| Opmerkingen Zwemtrap | RVS |
| Overig | |
|---|---|
| Stootwillen, lijnen | |
| Roeispanen, peddel | |
| Opmerkingen Roeispanen, peddel | en pikhaak |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Brandblusser | |
| Reddingsvesten | |
| Opmerkingen Gasbun met afvoer | ( moet aangesloten worden ) |
| Zelflozende kuip | |