Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0402250030 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Beachcraft |
| Model | 950 GSAK |
| Scheepsnaam | Pitt |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In verkoophaven Schepenkring Herten-Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.19132020 |
| Lengtegraad | 5.98777150 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1981 |
| Laatste refit | 2022 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Korte omschrijving | Recent opgeknapte Beachcraft met boegschroef, elektrisch toilet, gezellige zitruimte achterin, Webasto heteluchtverwarming. |
| Motorisatie kort | 105pk, DAF 575 |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 950 cm |
| Breedte | 330 cm |
| Diepgang | 115 cm |
| Stahoogte binnen | 189 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 385 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Werf | De Groot, NL |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | knikspant |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | staal |
| Achterkajuit (AK) | |
| Ramen | in Aluminium |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Kruiphoogte | 250 cm |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Opmerkingen Stahoogte | VK:178cm SH: 189cm, Kombuis:250cm, AK: 175cm |
| Eethoek | |
| Hutten | 1 |
| Salon | |
| Indeling en verblijfsruimtes | Voorkajuit, Stuurhuis, Kombuis, Achterkajuit/zitruimte |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, houtlook |
| Kleur stoffering | beige |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Opmerkingen Watertank & materiaal | 2x300 |
| Inhoud | 600 liter |
| Materiaal watertank | kunststof |
| Watersysteem | druksysteem |
| Sanitair | |
|---|---|
| Toiletten | 1 |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| TV | |
| Opmerkingen TV | 2 |
| Radio/CD-speler | |
| Satellietontvangst | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Opmerkingen Kooktoestel & brandstof | Siemens, 2024 |
| Aantal | 2 |
| Kookbrandstof | gas |
| Koelkast & voeding | |
| Voeding | gas + elektrisch |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| Verwarming | 1 |
| hete lucht | |
| Opmerkingen Verwarming | Webasto diesel |
2023 opnieuw betimmerd
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | DAF |
| Model | 575 |
| Serienummer | A26766 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 105 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 552 |
| Brandstof | diesel |
| Verbruik | 3 liter/uur |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 400 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Opmerkingen Accu | 2x start, 2x service |
| Aantal | 4 |
| xAh per accu | 140 |
| Acculader | |
| Opmerkingen Acculader | los model |
| Dynamo | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 24V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Log/snelheid | |
| Dieptemeter | |
| Merk dieptemeter | Ratheon Alpeco 365 |
| Navigatieverlichting | |
| Roerstandaanwijzer | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Merk fishfinder | Ratheon Alpeco 365 |
| Fishfinder | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Anker bevestiging | ketting |
| Ankerlier | elektrisch |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Buiskap | |
| Bimini | |
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Dekzeil(en) | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Preek- en hekstoel(en) | |
| Bijboot | |
|---|---|
| Davits | |
| Opmerkingen Davits | RVS - elektrisch 80kg |