Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0402260006 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Seahorse |
| Model | 10.00 GSAK |
| Scheepsnaam | Time flies |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1990 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Korte omschrijving | Volledig gerefitte Seahorse 10.00 GSAK in 2011 met fris, modern interieur en veel lichtinval. Betrouwbare gereviseerde dieselmotor ( 2011) zorgt voor zorgeloos varen. Ruime indeling met elektrisch toilet, douche. Met alle gemakken voorzien zoals boeg en hekschroef. |
| Motorisatie kort | 1 x Mercedes OM615 diesel |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1000 cm |
| Breedte | 340 cm |
| Diepgang | 85 cm |
| Stahoogte binnen | 191 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Werf | Mebo kruiser |
| CE | vrijgesteld |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | knikspant |
| Rompkleur | blauw |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | staal |
| Achterkajuit (AK) | |
| Ramen | Ramen in aluminium |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Opmerkingen Doorvaarthoogte | ( met mast ) |
| Kruiphoogte | 250 cm |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Opmerkingen Besturing | Hydraulisch |
| Plek besturing | dubbel |
| Roer | 0 |
| Kiel/zwaard | 0 |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Eethoek | |
| Machinekamer | |
| Hutten | 1 |
| Indeling en verblijfsruimtes | Voorpunt met ruime zithoek / Toilet met douche / Pantry / Stuurhuis / Achterkajuit |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, houtlook |
| Opmerkingen Type interieur | in 20211/2012 opnieuw betimmert met licht essen door scheepstimmerbedrijf de Combinatie |
| Kleur stoffering | blauw |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Inhoud | 370 liter |
| Materiaal watertank | RVS |
| Inhoud | 200 liter |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Vuilwatertank afvoerpomp | |
| Dekafzuiging vuilwater | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Opmerkingen Watersysteem | Elektrische pomp |
| Warm water | |
| Opmerkingen Warm water | 60 liter |
| dekwaspomp | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 1 |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Aantal | 4 |
| Kookbrandstof | gas |
| Magnetron | |
| Koelkast & voeding | |
| Voeding | elektrisch |
| Vriezer | |
| Opmerkingen Vriezer | in koelkast |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| Verwarming | 1 |
| hete lucht | |
| Opmerkingen Verwarming | Webasto |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Mercedes |
| Model | Om615 |
| Opmerkingen Bouwjaar | In 2011 is de Motor gereviseerd bij Drinkwaard |
| Aantal cilinders | 4 |
| Vermogen | 62 pk |
| Urenteller | |
| Brandstof | diesel |
| Verbruik | 4 liter/uur |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | schroefas |
| Voortstuwing | schroef |
| Koeling | indirect |
| Opmerkingen Koeling | Buitenwater via warmtewisselaar |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Aantal | 1 |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 280 liter |
| Prestaties | |
|---|---|
| Max snelheid | 10 liter |
| Kruissnelheid | 8 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Opmerkingen Brandstoftankmeter | Peilglas |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Hekschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Opmerkingen Accu | 1 x 245Ah ( verbruikers accu ) / 1 x 180 Ah ( startaccu ) |
| Aantal | 2 |
| Acculader | |
| Dynamo | |
| Omvormer | |
| Opmerkingen Omvormer | Victron multiplus 12V 1600A |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Zonnepaneel | |
| 12V | |
| 220V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Dieptemeter | |
| Navigatieverlichting | |
| Roerstandaanwijzer | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| Autopilot | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Bimini | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Preek- en hekstoel(en) | |
| Overig | |
|---|---|
| Stootwillen, lijnen | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Gasbun met afvoer | |