Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0402250044 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Fairline |
| Model | 32 Phantom |
| Scheepsnaam | Big Boss |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.19132020 |
| Lengtegraad | 5.98777150 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1981 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Ruim schip met open kuip en flybridge. Voorzien van verwarming, warm water, boegschroef, Lowrance plotter, Fishfinder, buiskap van 2018 |
| Motorisatie kort | 2x200pk Volvo Penta TAMD41 Diesel |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 1040 cm |
| Breedte | 345 cm |
| Diepgang | 85 cm |
| Stahoogte binnen | 200 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 340 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 2 |
| Extra | 3 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Werf | Fairline |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | knikspant |
| Rompkleur | blauw |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Open Kuip (OK) | |
| Ramen | in aluminium |
| Afmetingen en gewichten | |
|---|---|
| Waterverplaatsing | 5500 kg |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Opmerkingen Besturing | kabel |
| Plek besturing | buiten |
| Trimflaps | |
| Opmerkingen Trimflaps | hydraulisch |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Eethoek | |
| Opmerkingen Slaapplaatsen | Voorkajuit 190x130cm bank vk 200x80 dinette 200x140 |
| Salon | |
| Indeling en verblijfsruimtes | Voorkajuit / Natte cel / Pantry + Dinette / Open Kuip |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, licht |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Gordijnen | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Inhoud | 320 kg |
| Materiaal watertank | kunststof |
| Watertankmeter | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Warm water | |
| Opmerkingen Warm water | Boiler 80L via motor + 220v |
| buitendouche | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 1 |
| Handmatig | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Opmerkingen Kooktoestel & brandstof | vitro-keramisch |
| Aantal | 2 |
| Kookbrandstof | gas |
| Oven | |
| Koelkast & voeding | |
| Opmerkingen Koelkast & voeding | 12v |
| Voeding | elektrisch |
| Klimaatregeling | |
|---|---|
| hete lucht | |
| Opmerkingen Verwarming | trumatic |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 2 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Volvo Penta |
| Model | TAMD41 |
| Bouwjaar | 1991 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Vermogen | 200 pk |
| Opmerkingen Vermogen | 2x200pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 680 |
| Brandstof | diesel |
| Verbruik | 5 liter/uur |
| Keerkoppeling | |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | hekdrive |
| Voortstuwing | schroef |
| Opmerkingen Voortstuwing | Duoprop |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Totale inhoud brandstoftank(s) | 575 liter |
| Materiaal brandstoftank | RVS |
| Prestaties | |
|---|---|
| Max snelheid | 50 liter |
| Kruissnelheid | 16 liter |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Brandstoftankmeter | |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Aantal | 3 |
| Acculader | |
| Dynamo | |
| Generator | |
| Omvormer | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| Verbruiksmonitor | |
| 12V | |
| Basishulpmiddelen | |
|---|---|
| Log/snelheid | |
| Merk log/snelheid | Lowrance |
| Dieptemeter | |
| Opmerkingen Dieptemeter | via fishfinder |
| Navigatieverlichting | |
| Moderne elektronica | |
|---|---|
| GPS | |
| Merk GPS | Lowrance |
| Kaartplotter | |
| Merk kaartplotter | Lowrance |
| Merk fishfinder | Eagle |
| Fishfinder | |
| Communicatie | |
|---|---|
| Marifoon | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Opmerkingen Ankers & materiaal | 40m ketting |
| Aantal | 1 |
| Anker bevestiging | ketting |
| Ankerlier | elektrisch |
| Hekanker | |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Zeerailing | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Bijboot | |
|---|---|
| Davits | |
| Overig | |
|---|---|
| Stootwillen, lijnen | |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Reddingsboei | |
| Elektrisch | |
| Bilgepomp | |
| Brandblusser | |
| Gasbun met afvoer | |