Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
| Categorie | |
|---|---|
| Referentie | 0402260004 |
| Categorie | Speed- en sportboten |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Maxum |
| Model | 2900 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | US-MXGA22MUF001 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
|---|---|
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
|---|---|
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2000 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | De Maxum 2900 is een sportieve en comfortabele motorcruiser met ruim cockpitdesign en luxe cabine. Ideaal voor weekendtochten en ontspannen varen. Met krachtige motor, 3 slaapplaatsen en complete keuken biedt deze boot perfecte combinatie van prestaties, comfort en stijl. |
| Motorisatie kort | 240pk mpi Mercruiser benzine |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
|---|---|
| Lengte | 920 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Slaapplaatsen | |
|---|---|
| Vast | 3 |
| Extra | 2 |
| Nieuw geleverd | |
|---|---|
| Ontwerper | Maxum |
| CE | C |
| CE max gewicht | 1539 kg |
| CE max motor | 293 kW |
| CE aantal opvarenden | 10 |
| Romp, dek en opbouw | |
|---|---|
| Rompvorm | v-bodem |
| Rompkleur | wit |
| Dek en opbouw kleur | wit |
| Dek en opbouw materiaal | polyester |
| Kuip | achterkuip |
| Open Kuip (OK) | |
| Besturing en driftbeperking | |
|---|---|
| Besturing | stuurwiel |
| Plek besturing | buiten |
| Roer | 0 |
| Kiel/zwaard | 0 |
| Ruimtes | |
|---|---|
| Salon | |
| Eethoek | |
| Hutten | 1 |
| Indeling en verblijfsruimtes | Open voorkajuit / Pantry en dinette / Natte cel / Achterkajuit |
| Aankleding | |
|---|---|
| Type interieur | Modern, licht |
| Opmerkingen Type interieur | Matrassen nieuw bekleed in 2023, nieuwe vloeren in 2020 |
| Kleur stoffering | beige |
| Matrassen | |
| Kussens | |
| Water | |
|---|---|
| Watertank & materiaal | |
| Materiaal vuilwatertank | kunststof |
| Vuilwatertank & materiaal | |
| Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal | nieuwe afvoerpomp ( 2026 ) |
| Vuilwatertank afvoerpomp | |
| Watersysteem | druksysteem |
| Opmerkingen Watersysteem | Elektrische pomp |
| buitendouche | |
| Sanitair | |
|---|---|
| Aantal douches | 1 |
| Toiletten | 1 |
| Opmerkingen Toiletten | nieuwe pomp ( 2026 ) |
| Elektrisch | |
| Entertainment | |
|---|---|
| Radio/CD-speler | |
| Keuken | |
|---|---|
| Kooktoestel & brandstof | |
| Aantal | 2 |
| Kookbrandstof | elektrisch |
| Magnetron | |
| Opmerkingen Magnetron | 220V |
| Koelkast & voeding | |
| Motorisatie | |
|---|---|
| Aantal identieke motoren | 1 |
| Start type | elektrisch |
| Hoofdmotor | |
|---|---|
| Type | binnenboord |
| Merk | Mercruiser |
| Model | V8 mpi |
| Serienummer | OL691207 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Vermogen | 240 pk |
| Urenteller | |
| Draaiuren | 615 |
| Aandrijving | |
|---|---|
| Overbrenging | hekdrive |
| Voortstuwing | schroef |
| Tank | |
|---|---|
| Brandstoftank aantal | |
| Meetinstrumenten motor | |
|---|---|
| Opmerkingen Brandstoftankmeter | ( werkt niet naar behoren ) |
| Toerenteller | |
| Oliedrukmeter | |
| Temperatuurmeter | |
| Boeg- en hekschroef | |
|---|---|
| Boegschroef | elektrisch |
| Elektriciteit | |
|---|---|
| Accu | |
| Acculader | |
| Voltmeter | |
| Walstroom | |
| Walstroomkabel | |
| 12V | |
| Anker | |
|---|---|
| Ankers & materiaal | |
| Aantal | 1 |
| Ankerlier | elektrisch |
| Hekanker | |
| Dekuitrusting | |
|---|---|
| Kuiptent | |
| Buitenkussens | |
| Zwemplatform | |
| Zwemtrap | |
| Preek- en hekstoel(en) | |
| Overig | |
|---|---|
| Stootwillen, lijnen | |
| Opmerkingen Stootwillen, lijnen | 5 fenders, 5 lange lijnen |
| Kuiptafel | |
| Veiligheid | |
|---|---|
| Brandblusser | |
| Opmerkingen Brandblusser | 2x |
| Reddingsvesten | |
| Aantal | 4 |
| Zelflozende kuip | |
1x ruitenwisser