Neptunus 107 - Silverlining
Vraagprijs:
€ 31.500
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Neptunus 107 - Silverlining
Afmetingen:
10.7 m x 3.4 m x m
10.7 m x 3.4 m x m
Bouwjaar:
1978
1978
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
1 x 105pk Daf DD575M diesel
1 x 105pk Daf DD575M diesel
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402260013 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Neptunus |
| Model | 107 |
| Scheepsnaam | Silverlining |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614892 |
| Lengtegraad | 5.97051143 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1978 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Neptunus 107 voorzien van een nieuw interieur in salon en pantry, warm water boiler en boegschroef |
| Motorisatie kort | 1 x 105pk Daf DD575M diesel |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1070 cm |
| Breedte | 340 cm |
| Diepgang | 110 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
Video
Neptunus 107 for sale Walktrough | Schepenkring jachtmakelaars | Krekelberg Nautic
Royale Neptunus 107 motorjacht met achterkajuit, ruime salon en krachtige DAF dieselmotor. Deze klassieke Nederlandse motorkruiser beschikt over 4 vaste slaapplaatsen, dubbel stuurwerk, bimini, kuiptent en een gezellig interieur met dinette en pantry. Ideaal voor lange vakanties en ontspannen tochten op binnenwateren. Bekijk deze Neptunus 107 nu bij Schepenkring Roermond! Meer informatie over deze boot: https://www.schepenkring.nl/aanbod-boten/2006403/neptunus-107-3/ Ook uw schip verkopen? Neem contact op met uw Schepenkring makelaar in de buurt: https://www.schepenkring.nl/vestigingen.htmlLigplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Neptunus 107 - Silverlining.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Neptunus Aalst Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Achterkajuit (AK) Ramen in aluminium Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 8 ton Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel Roer enkel Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Hutten 2 Indeling en verblijfsruimtes Voorkajuit / Dinette en pantry / salon / Natte cel / Achterkajuit Aankleding Type interieur Modern, licht Opmerkingen Type interieur Nieuw interieur in de salon en pantry Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 500 ton Watertankmeter Vuilwatertank & materiaal Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal met 3 weg kraan Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp Warm water Opmerkingen Warm water Boiler via motor Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Elektrisch Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 4 Kookbrandstof gas Magnetron Opmerkingen Magnetron 220V Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Op gas / 220V en 24V -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk DAF Model DD 575 M Serienummer A18465-9227 Bouwjaar 1976 Aantal cilinders 6 Vermogen 105 pk Urenteller Draaiuren 4800 Brandstof diesel Verbruik 6 liter/uur Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Opmerkingen Voortstuwing Vetgesmeerd Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 500 liter Prestaties Max snelheid 20 km/h Kruissnelheid 12 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Opmerkingen Brandstoftankmeter defect Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef 24 Volt, dubbele bediening Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 2 x start accu's 2024 2 x service accu's Aantal 4 Acculader Opmerkingen Acculader combi Dynamo Omvormer Opmerkingen Omvormer combi Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel 24V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Dieptemeter Opmerkingen Dieptemeter niet aangesloten -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Ankerlier hand Dekuitrusting Bimini Kuiptent Opmerkingen Buitenkussens 2 stoelen met kussens Zeerailing Zwemplatform Zwemtrap Opmerkingen Zwemtrap losse zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Bijboot Davits Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Opmerkingen Gasbun met afvoer gasfles onder trap naar salon