Flam Vlet SGAK
Vraagprijs:
€ 39.500
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Flam Vlet SGAK
Afmetingen:
12.6 m x 3.7 m x m
12.6 m x 3.7 m x m
Bouwjaar:
1985
1985
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
1 x Daf 615 diesel
1 x Daf 615 diesel
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402260020 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Flam |
| Model | Vlet |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | FL9300-12-*7*95 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18421860 |
| Lengtegraad | 5.97184380 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1985 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Motorisatie kort | 1 x Daf 615 diesel |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1260 cm |
| Breedte | 370 cm |
| Diepgang | 110 cm |
| Stahoogte binnen | 185 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 380 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Flam Vlet SGAK.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompvorm multiknik Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Opmerkingen Dek en opbouw materiaal Verfwerk heeft aandacht nodig Achterkajuit (AK) Ramen enkel glas in aluminium Afmetingen en gewichten Kruiphoogte 275 cm Ballast 12000 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel Roer enkel Kiel/zwaard doorlopende kiel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 2 Indeling en verblijfsruimtes Voorkajuit / Toilet / Douche / Pantry met dinette / Salon / Achterkajuit met frans bed Aankleding Type interieur Modern, licht Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Opmerkingen Watertank & materiaal ( 2 x 500 liter ) Inhoud 1000 liter Materiaal watertank staal Watertankmeter Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp Warm water Opmerkingen Warm water Boiler op motor dekwaspomp Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Kookbrandstof elektrisch Koelkast & voeding Voeding elektrisch Vriezer Opmerkingen Vriezer vriezer in koelkast -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk DAF Model 615 Serienummer E14133 Bouwjaar 1990 Aantal cilinders 6 Vermogen 97 pk Urenteller Opmerkingen Draaiuren + / - 3000 Brandstof diesel Verbruik 5 pk Merk keerkoppeling RPM350 Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Opmerkingen Koeling Bunkoeling Tank Brandstoftank aantal Aantal 2 Totale inhoud brandstoftank(s) 550 liter Materiaal brandstoftank staal Prestaties Max snelheid 15 km/h Opmerkingen Max snelheid 2100 RPM Kruissnelheid 12 km/h Opmerkingen Kruissnelheid 1300 RPM Meetinstrumenten motor Opmerkingen Brandstoftankmeter Peilglas Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef 24V Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 2x verbruikesaccu / 2 x startaccu / 2 x boegschroef Aantal 6 Acculader Dynamo Capaciteit 45 Omvormer Opmerkingen Omvormer Alstrom ( 2006 ) Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Opmerkingen Zonnepaneel Sunware Fox 150 Capaciteit 120 12V 24V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Dieptemeter Merk dieptemeter Nasa Navigatieverlichting Roerstandaanwijzer Merk Roerstandaanwijzer Vetus Communicatie Marifoon Merk marifoon Yaesu -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Materiaal ankers gegalvaniseerd Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Opmerkingen Ankerlier 30 meter Dekuitrusting Bimini Opmerkingen Bimini 2015 Buitenkussens Zeerailing Opmerkingen Zeerailing RVS Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) -
Veiligheid