Mariner 20 - wiesel
Vraagprijs:
€ 30.000
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Mariner 20 - wiesel
Afmetingen:
5.98 m x 2.45 m x m
5.98 m x 2.45 m x m
Bouwjaar:
2023
2023
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
5 pk Suzuki buitenboordmotor
5 pk Suzuki buitenboordmotor
Categorie:
Zeiljacht
Zeiljacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0401260001 |
| Categorie | Zeiljacht |
| Merk | Mariner |
| Model | 20 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | PL-MAR20055H323 |
| Scheepsnaam | Wiesel |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Zeilboot |
| Bouwjaar | 2023 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | zo goed als nieuwe Mariner 20 wordt verkocht door eerste eigenaar, incl. wegtrailer, voorzien van antifouling met preventieve osmose behandeling. |
| Motorisatie kort | 5 pk Suzuki buitenboordmotor |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 598 cm |
| Breedte | 245 cm |
| Diepgang | 27 cm |
| Variabele diepgang | Ja |
| Doorvaarthoogte normaal | 934 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Mariner 20 - wiesel.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Mariner Yachts SP CE A CE max gewicht 540 kg CE aantal opvarenden 5 Romp, dek en opbouw Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Ramen Persplex Afmetingen en gewichten Diepgang maximaal 122 cm Waterverplaatsing 980 kg Ballast 200 kg Besturing en driftbeperking Besturing helmstok Plek besturing buiten Roer enkel Kiel/zwaard midzwaard -
Accommodatie
Water Watertank & materiaal Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Hoofdmotor Type buitenboord Merk Suzuki Model Langstaart Serienummer 00503F-440071 Bouwjaar 2024 Vermogen 5 pk Brandstof benzine Tank Brandstoftank aantal Opmerkingen Brandstoftank aantal Losse tank in schip Elektriciteit Accu Aantal 1 12V -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
Algemeen Aantal masten 1 Mast materiaal aluminium Verstaging staaldraad Aantal zeilen 2 Groot- en achterzeilen Grootzeil Opmerkingen Grootzeil 11,5m2 Voorzeilen Fok Opmerkingen Fok 8m2 Voorzeil rolsysteem -
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Dekuitrusting Buitenkussens Opmerkingen Buitenkussens in kuip Zeerailing Strijkinstallatie Schaar Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid