Crownline E6
Vraagprijs:
€ 49.000
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Crownline E6
Afmetingen:
8 m x 2.59 m x m
8 m x 2.59 m x m
Bouwjaar:
2011
2011
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
1 x Mercruiser 350 Magnum benzine
1 x Mercruiser 350 Magnum benzine
Categorie:
Speed- en sportboten
Speed- en sportboten
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402260015 |
| Categorie | Speed- en sportboten |
| Merk | Crownline |
| Model | E6 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | US-KIS77221i011 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2011 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | Crownline E6 bowrider met biminitop, boeg en hek douche, elektrisch toilet, complete transport kap en trailer. |
| Motorisatie kort | 1 x Mercruiser 350 Magnum benzine |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 800 cm |
| Breedte | 259 cm |
| Diepgang | 70 cm |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Crownline E6.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Crownline CE C CE aantal opvarenden 10 Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Opmerkingen Dek en opbouw materiaal met Flixiteak in kuip en zwemplatform Open Kuip (OK) Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Roer 0 Kiel/zwaard 0 Trimflaps -
Accommodatie
Sanitair Opmerkingen Aantal douches Douche in de punt en op achterdek -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mercruiser 350 Magnum Serienummer 1A625977 Vermogen 300 pk Urenteller Draaiuren 575 Brandstof benzine Aandrijving Overbrenging saildrive Voortstuwing schroef Opmerkingen Voortstuwing Bravo 3 Koeling indirect Tank Brandstoftank aantal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Elektriciteit Accu Aantal 2 Voltmeter 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Dieptemeter -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Bimini Buitenkussens Opmerkingen Buitenkussens Zonnebed Dekzeil(en) Zwemtrap Opmerkingen Zwemtrap wegklapbaar in zwemplatform Bijboot Merk trailer Wegtrailer van merk TDS geschikt voor 3500kg Trailer Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid