van Leeuwenvlet 9- Lenny
Vraagprijs:
€ 9.500
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de van Leeuwenvlet 9- Lenny
Afmetingen:
9 m x 3.3 m x m
9 m x 3.3 m x m
Bouwjaar:
1975
1975
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
1 x Volvo Penta MD21 diesel
1 x Volvo Penta MD21 diesel
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402260011 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | van Leeuwenvlet |
| Model | 9 |
| Scheepsnaam | Lenny |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1975 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Motorisatie kort | 1 x Volvo Penta MD21 diesel |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 900 cm |
| Breedte | 330 cm |
| Diepgang | 80 cm |
| Stahoogte binnen | 186 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de van Leeuwenvlet 9- Lenny.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Ramen ramen in aluminium Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing binnen Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Hutten 1 Indeling en verblijfsruimtes Stuurhuis met hoekbank / Voorkajuit met 2 persoonsbed / Toilet / Open kuip Water Watertank & materiaal Inhoud 200 liter Watersysteem 0 Sanitair Toiletten 1 Handmatig Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding nieuw in 2025 -
Motor en elektra
Motorisatie Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Volvo penta Model MD21 Aantal cilinders 4 Vermogen 75 pk Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Opmerkingen Voortstuwing vetgesmeerde schroefas Koeling indirect Opmerkingen Koeling Buitenwater via warmtewisselaar Tank Brandstoftank aantal Totale inhoud brandstoftank(s) 200 liter Materiaal brandstoftank staal Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 1 x lithium Acculader Opmerkingen Acculader Vicron Multiplus compact 12 / 2000 / 80 Capaciteit 80 Omvormer Opmerkingen Omvormer Vicron Multiplus compact 12 / 2000 / 80 Capaciteit 2000 Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel 12V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Dieptemeter Navigatieverlichting Opmerkingen Navigatieverlichting ( zonder toplicht ) -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Ankerlier hand Hekanker Dekuitrusting Kuiptent Zeerailing Zwemplatform Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsboei Opmerkingen Bilgepomp los model Brandblusser Opmerkingen Gasbun met afvoer in kuipbank ( geen flessen aanwezig )