Bayliner 2855- Tiescha
Vraagprijs:
€ 14.900
Inclusief BTW
In verkoophaven
Algemene details van de Bayliner 2855- Tiescha
Afmetingen:
9.2 m x 3.2 m x m
9.2 m x 3.2 m x m
Bouwjaar:
1991
1991
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
1 x105pk Mercedes OM0603 diesel
1 x105pk Mercedes OM0603 diesel
Categorie:
Speed- en sportboten
Speed- en sportboten
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402260014 |
| Categorie | Speed- en sportboten |
| Merk | Bayliner |
| Model | 2855 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | BP1B30STE191 |
| Scheepsnaam | Tiescha |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1991 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | 1 x105pk Mercedes OM0603 diesel |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 920 cm |
| Breedte | 320 cm |
| Diepgang | 70 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Bayliner 2855- Tiescha.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Bayliner, USA Bouwnummer BP1B30STE191 Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Ramen Kunststof Afmetingen en gewichten Kruiphoogte 265 cm Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing Kabel besturing Roer 0 Kiel/zwaard 0 Trimflaps Opmerkingen Trimflaps Elektrisch -
Accommodatie
Ruimtes Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Opmerkingen Type interieur Grijs kunstleer ( 2024/ 2025) Kleur stoffering grijs Matrassen Kussens Water Watertank & materiaal Inhoud 133 liter Materiaal watertank kunststof Inhoud 50 liter Materiaal vuilwatertank RVS Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp Warm water Opmerkingen Warm water 20 liter Quick op 220V en motor Sanitair Opmerkingen Aantal douches buitendouche is aanwezig maar niet aangesloten Toiletten 1 Opmerkingen Toiletten Onderwater pomp toilet Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Opmerkingen Radio/CD-speler Fusion Keuken Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding 220V / 12V Voeding elektrisch -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mercedes Model 0603 Aantal cilinders 6 Vermogen 105 pk Urenteller Brandstof diesel Verbruik 4 liter/uur Aandrijving Overbrenging hekdrive Voortstuwing schroef Opmerkingen Voortstuwing Alpha one Koeling direct Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 388 liter Prestaties Max snelheid 17 km/h Kruissnelheid 12 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef Vetus 125/3 Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu ( 1 x start ( 2025) / 1 x verbruikers ) Aantal 2 Acculader Opmerkingen Acculader Victron 30A ( 2025) Dynamo Voltmeter Walstroom 12V Bedieningspaneel Ja -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Opmerkingen Log/snelheid ( werkt niet ) Dieptemeter Opmerkingen Dieptemeter via fishfinder Navigatieverlichting Moderne elektronica Fishfinder -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Dekuitrusting Buiskap Opmerkingen Buiskap ( 2024 /2025 ) Kuiptent Zwemplatform Opmerkingen Zwemplatform Geïntegreerd Zwemtrap Opmerkingen Zwemtrap Ja Preek- en hekstoel(en) Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Bilgepomp Brandblusser Reddingsvesten Zelflozende kuip