Neptunus 107- Isabelle
Verkocht
Verkocht
In verkoophaven
Algemene details van de Neptunus 107- Isabelle
Afmetingen:
10.7 m x 3.4 m x m
10.7 m x 3.4 m x m
Bouwjaar:
1978
1978
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
150pk Vetus cummins 4BT diesel
150pk Vetus cummins 4BT diesel
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402260006 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Neptunus |
| Model | 107 |
| Scheepsnaam | Isabelle |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1978 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Motorisatie kort | 150pk Vetus cummins 4BT diesel |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1070 cm |
| Breedte | 340 cm |
| Diepgang | 100 cm |
| Stahoogte binnen | 180 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Neptunus 107- Isabelle .
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Neptunus Romp, dek en opbouw Rompvorm rondspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Achterkajuit (AK) Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 8000 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing Hydraulisch Plek besturing dubbel Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Aankleding Type interieur Modern, licht Opmerkingen Type interieur in de salon beige kunstleren bekleding, in voorschip rode stof Kleur stoffering beige Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Opmerkingen Watertank & materiaal waterzak Inhoud 200 liter Materiaal watertank kunststof Inhoud 90 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrisch pomp met 2,5 bar 24V Warm water Opmerkingen Warm water Boiler 20 liter ( 220v) buitendouche Sanitair Toiletten 1 Handmatig Entertainment TV Opmerkingen TV 2x Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Oven Opmerkingen Oven gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding 24V en 220V Inhoud Koelkast 85 liter Voeding elektrisch Vriezer Opmerkingen Vriezer vriesvak in koelkast Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Deisel -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Vetus / Cummins 4BT 3,9M. Serienummer 21017155 Bouwjaar 1989 Aantal cilinders 4 Vermogen 150 pk Urenteller Draaiuren 330 Brandstof diesel Verbruik 3 liter/uur Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Opmerkingen Koeling Buitenwater via warmtewisselaar Tank Brandstoftank aantal Totale inhoud brandstoftank(s) 600 liter Materiaal brandstoftank staal Prestaties Max snelheid 19 km/h Kruissnelheid 13 km/h Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 2 x 180ah ( agm ) verbruikersaccu / 1 x 180ah ( agm) startaccu / 1 x 180ah ( agm ) ankerlier Aantal 5 Acculader Opmerkingen Acculader 2 x Fraron 20A / 2x Sterling 20A Dynamo Omvormer Opmerkingen Omvormer Ective Si Capaciteit 2000 Voltmeter Opmerkingen Voltmeter 12V / 24V verbruikersaccu / 12v startaccu / 12V ankerlier Walstroom 12V 24V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Log/snelheid Merk log/snelheid Clipper Dieptemeter Opmerkingen Dieptemeter Clipper Navigatieverlichting Merk Navigatieverlichting Hella Roerstandaanwijzer Moderne elektronica GPS Communicatie Marifoon Opmerkingen Marifoon ( werking onbekend) -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Opmerkingen Ankers & materiaal 30 meter ketting Aantal 1 Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Hekanker Dekuitrusting Kuiptent Zwemplatform Zwemtrap Bijboot Davits -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Opmerkingen Bilgepomp 2x Brandblusser Opmerkingen Brandblusser 2x Gasbun met afvoer