Seahorse 10.00 GSAK
Vraagprijs:
€ 39.500
BTW onbekend
In verkoophaven
Algemene details van de Seahorse 10.00 GSAK
Afmetingen:
10 m x 3.4 m x m
10 m x 3.4 m x m
Bouwjaar:
1990
1990
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
1 x Mercedes OM615 diesel
1 x Mercedes OM615 diesel
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402260006 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Seahorse |
| Model | 10.00 GSAK |
| Scheepsnaam | Time flies |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1990 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Korte omschrijving | Volledig gerefitte Seahorse 10.00 GSAK in 2011 met fris, modern interieur en veel lichtinval. Betrouwbare gereviseerde dieselmotor ( 2011) zorgt voor zorgeloos varen. Ruime indeling met elektrisch toilet, douche. Met alle gemakken voorzien zoals boeg en hekschroef. |
| Motorisatie kort | 1 x Mercedes OM615 diesel |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1000 cm |
| Breedte | 340 cm |
| Diepgang | 85 cm |
| Stahoogte binnen | 191 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Seahorse 10.00 GSAK.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Mebo kruiser CE vrijgesteld Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur blauw Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Achterkajuit (AK) Ramen Ramen in aluminium Afmetingen en gewichten Opmerkingen Doorvaarthoogte ( met mast ) Kruiphoogte 250 cm Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing Hydraulisch Plek besturing dubbel Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Machinekamer Hutten 1 Indeling en verblijfsruimtes Voorpunt met ruime zithoek / Toilet met douche / Pantry / Stuurhuis / Achterkajuit Aankleding Type interieur Modern, houtlook Opmerkingen Type interieur in 20211/2012 opnieuw betimmert met licht essen door scheepstimmerbedrijf de Combinatie Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 370 liter Materiaal watertank RVS Inhoud 200 liter Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertank afvoerpomp Dekafzuiging vuilwater Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp Warm water Opmerkingen Warm water 60 liter dekwaspomp Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 4 Kookbrandstof gas Magnetron Koelkast & voeding Voeding elektrisch Vriezer Opmerkingen Vriezer in koelkast Klimaatregeling Verwarming 1 hete lucht Opmerkingen Verwarming Webasto -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mercedes Model Om615 Opmerkingen Bouwjaar In 2011 is de Motor gereviseerd bij Drinkwaard Aantal cilinders 4 Vermogen 62 pk Urenteller Brandstof diesel Verbruik 4 liter/uur Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Opmerkingen Koeling Buitenwater via warmtewisselaar Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 280 liter Prestaties Max snelheid 10 liter Kruissnelheid 8 liter Meetinstrumenten motor Opmerkingen Brandstoftankmeter Peilglas Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Hekschroef elektrisch Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 1 x 245Ah ( verbruikers accu ) / 1 x 180 Ah ( startaccu ) Aantal 2 Acculader Dynamo Omvormer Opmerkingen Omvormer Victron multiplus 12V 1600A Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel 12V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Dieptemeter Navigatieverlichting Roerstandaanwijzer Moderne elektronica Autopilot -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Dekuitrusting Bimini Zeerailing Zwemplatform Preek- en hekstoel(en) Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Gasbun met afvoer