Maxum 2900 SCR
Vraagprijs:
€ 40.000
BTW onbekend
In verkoophaven
Algemene details van de Maxum 2900 SCR
Afmetingen:
9.2 m x 3 m x m
9.2 m x 3 m x m
Bouwjaar:
2000
2000
Materiaal:
Polyester
Polyester
Motor:
240pk mpi Mercruiser benzine
240pk mpi Mercruiser benzine
Categorie:
Speed- en sportboten
Speed- en sportboten
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402260004 |
| Categorie | Speed- en sportboten |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Maxum |
| Model | 2900 |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | US-MXGA22MUF001 |
| Scheepsnaam | - |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2000 |
| Rompmateriaal | Polyester |
| Korte omschrijving | De Maxum 2900 is een sportieve en comfortabele motorcruiser met ruim cockpitdesign en luxe cabine. Ideaal voor weekendtochten en ontspannen varen. Met krachtige motor, 3 slaapplaatsen en complete keuken biedt deze boot perfecte combinatie van prestaties, comfort en stijl. |
| Motorisatie kort | 240pk mpi Mercruiser benzine |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 920 cm |
| Breedte | 300 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 3 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Maxum 2900 SCR.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Maxum CE C CE max gewicht 1539 kg CE max motor 293 kW CE aantal opvarenden 10 Romp, dek en opbouw Rompvorm v-bodem Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal polyester Kuip achterkuip Open Kuip (OK) Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing buiten Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Eethoek Hutten 1 Indeling en verblijfsruimtes Open voorkajuit / Pantry en dinette / Natte cel / Achterkajuit Aankleding Type interieur Modern, licht Opmerkingen Type interieur Matrassen nieuw bekleed in 2023, nieuwe vloeren in 2020 Kleur stoffering beige Matrassen Kussens Water Watertank & materiaal Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal nieuwe afvoerpomp ( 2026 ) Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp buitendouche Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Opmerkingen Toiletten nieuwe pomp ( 2026 ) Elektrisch Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof elektrisch Magnetron Opmerkingen Magnetron 220V Koelkast & voeding -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mercruiser Model V8 mpi Serienummer OL691207 Bouwjaar 2000 Aantal cilinders 8 Vermogen 240 pk Urenteller Draaiuren 615 Aandrijving Overbrenging hekdrive Voortstuwing schroef Tank Brandstoftank aantal Meetinstrumenten motor Opmerkingen Brandstoftankmeter ( werkt niet naar behoren ) Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Elektriciteit Accu Acculader Voltmeter Walstroom Walstroomkabel 12V -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Ankerlier elektrisch Hekanker Dekuitrusting Kuiptent Buitenkussens Zwemplatform Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Overig Stootwillen, lijnen Opmerkingen Stootwillen, lijnen 5 fenders, 5 lange lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Brandblusser Opmerkingen Brandblusser 2x Reddingsvesten Aantal 4 Zelflozende kuip