La mare Dark side
Verkocht
Verkocht
In verkoophaven
Algemene details van de La mare Dark side
Afmetingen:
9 m x 3.6 m x m
9 m x 3.6 m x m
Bouwjaar:
2019
2019
Materiaal:
Overig
Overig
Motor:
Buitenboordmotor
Buitenboordmotor
Categorie:
Multihull motorboot
Multihull motorboot
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402250086 |
| Categorie | Multihull motorboot |
| Tweede categorie | Varend woonschip |
| Merk | La mare |
| Model | M |
| WIN Code (voorheen HIN/CIN-code) | pl-laecb086H919 |
| Scheepsnaam | Dark side |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Verkocht |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 2019 |
| Rompmateriaal | Overig |
| Korte omschrijving | La Mare M houseboat (2019) met nieuwe Yamaha motor te koop. 9m woonboot met ruime indeling, ideaal voor recreatie of verhuur op binnenwater. |
| Motorisatie kort | Buitenboordmotor |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 900 cm |
| Breedte | 360 cm |
| Diepgang | 50 cm |
| Stahoogte binnen | 220 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 290 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de La mare Dark side.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper La Mare Werf La Mare Houseboats CE D CE max gewicht 800 kg CE max motor 20 kW CE aantal opvarenden 6 -
Accommodatie
Ruimtes Opmerkingen Salon Stuurhuis met salon / Douche en toilet / Slaapkamer Salon Aankleding Type interieur Modern, licht Matrassen Gordijnen Opmerkingen Gordijnen Plissees in de woonkamer Water Watertank & materiaal Inhoud 1000 liter Watertankmeter Inhoud 1000 liter Vuilwatertank & materiaal Vuilwatertankmeter Vuilwatertank afvoerpomp Watersysteem druksysteem Warm water Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Entertainment TV Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Hoofdmotor Type buitenboord Merk Yamaha Model 9,9 Bouwjaar 2026 Vermogen 9.9 pk Brandstof benzine Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 70 liter Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 1 x startaccu / 1 x verbruikersaccu Aantal 2 Acculader Walstroom Walstroomkabel Opmerkingen Zonnepaneel aanwezig maar niet gemonteerd ( 4 x 270W) werking onbekend 12V -
Navigatie en elektronica
-
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Dekuitrusting Buitenkussens Zeerailing Zwemtrap Preek- en hekstoel(en) Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Reddingsvesten Aantal 4 Gasbun met afvoer