Ijsselmeerkruiser 1250 Kendix 3
Vraagprijs:
€ 39.500
Inclusief BTW
In de loods in Roermond, bezichtiging op afspraak
Algemene details van de Ijsselmeerkruiser 1250 Kendix 3
Afmetingen:
12.5 m x 3.6 m x 0.9 m
12.5 m x 3.6 m x 0.9 m
Bouwjaar:
1961
1961
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
1 x 135pk Yanmar diesel ( 1998 )
1 x 135pk Yanmar diesel ( 1998 )
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 040225000 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Ijsselmeerkruiser |
| Model | 1250 |
| Scheepsnaam | Kendix 3 |
| Ligplaats | |
| Type | Ergens anders |
| Anders | In de loods in Roermond, bezichtiging op afspraak |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.19349849 |
| Lengtegraad | 5.97988843 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1961 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Korte omschrijving | Klassieke, robuuste Ijsselmeerkruiser 1250 uit 1961 met stalen romp, betrouwbare dieselmotor en comfortabele indeling met twee hutten; ideaal voor ontspannen tochten en langdurig verblijf aan boord. |
| Motorisatie kort | 1 x 135pk Yanmar diesel ( 1998 ) |
| Website makelaar | www.schepenkring.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1250 cm |
| Breedte | 360 cm |
| Diepgang | 90 cm |
| Stahoogte binnen | 187 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Ijsselmeerkruiser 1250 Kendix 3 .
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Werf Dolman, Muiden Nederland Bouwnummer 130 CE vrijgesteld Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Opbouw vorm, materiaal Stuurhuis is van hout Ramen Ramen in aluminium Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 10000 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing kabel met ketting Plek besturing buiten Roer enkel -
Accommodatie
Ruimtes Salon Opmerkingen Stahoogte Stuurhuis: 185cm / Salon: 187cm / Voorkajuit: 170cm / Achterkajuit: 165cm Eethoek Hutten 2 Salon Indeling en verblijfsruimtes Voorkajuit / Pantry / Dinette / Toilet / Stuurhuis / Achterkajuit Aankleding Type interieur Klassiek, warm Opmerkingen Type interieur Nieuwe bekleding in salon Kleur stoffering blauw Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 390 liter Materiaal watertank kunststof Watertankmeter Inhoud 90 liter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal ( nieuw ) Vuilwatertankmeter Dekafzuiging vuilwater Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp Warm water Opmerkingen Warm water 40 liter Isotemp ( 2025) Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Elektrisch Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Dometic 220v / 12v / gas Inhoud Koelkast 80 liter Voeding gas + elektrisch Vriezer Opmerkingen Vriezer vriesvak in koelkast Inhoud Vriezer 9 liter Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Webasto airtop 3500 diesel -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Yanmar Model 4lh-hte Serienummer 24471 Bouwjaar 1998 Aantal cilinders 4 Vermogen 135 pk Urenteller Draaiuren 3360 Opmerkingen Draaiuren +/- Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Opmerkingen Voortstuwing vetgesmeerde schroefas Koeling indirect Opmerkingen Koeling Buitenwater via warmtewisselaar Tank Brandstoftank aantal Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef ( 2023 ) Hekschroef elektrisch Elektriciteit Accu Aantal 3 xAh per accu 140 Acculader Opmerkingen Acculader Mastervolt combimaster Capaciteit 100 Omvormer Opmerkingen Omvormer Mastervolt combimaster ( 2025 ) Capaciteit 3500 Verbruiksmonitor 12V 220V Bedieningspaneel Ja -
Navigatie en elektronica
Moderne elektronica GPS Merk GPS Hummingbird 788ci HD Kaartplotter Merk kaartplotter Hummingbird 788ci HD Communicatie Marifoon Merk marifoon Simrad -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Aantal 1 Anker bevestiging ketting Ankerlier elektrisch Dekuitrusting Kuiptent Buitenkussens Zeerailing Opmerkingen Zeerailing kabel Zwemplatform Zwemtrap Bijboot Davits Opmerkingen Davits staal -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Opmerkingen Bilgepomp Technautic Gasbun met afvoer Opmerkingen Gasbun met afvoer op zwemplatform