Ten Broeke 8.75 | Pisa
Vraagprijs:
€ 16.500
BTW vrijgesteld
Algemene details van de Ten Broeke 8.75 | Pisa
8.75 m x 2.75 m x 0.95 m
1972
Staal
50pk Mercedes OM621 Diesel
Motorjacht
Nederland
| Omschrijving boot | Ten broeke kruiser met twee persoons bed in achterkajuit en open kuip en ruime salon met zithoek en pantry. Voorzien van verwarming en davids. Compleet nieuwe bekleding. |
| Categorie | |
| Referentienummer | 189353 |
| Referentie | 0402210011 |
| Categorie | Motorjacht |
| Tweede categorie | Motorjacht |
| Merk | Ten Broeke |
| Model | 8.75 |
| Scheepsnaam | Pisa |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | In verkoophaven Schepenkring roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18620720 |
| Lengtegraad | 5.97066930 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1972 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Accountmanager | Stephanie Kroos |
| Korte omschrijving | Ten broeke kruiser met twee persoons bed in achterkajuit en open kuip en ruime salon met zithoek en pantry. Voorzien van verwarming en davids |
| Motorisatie kort | 50pk Mercedes OM621 Diesel |
| Website makelaar | https://www.schepenkring.nl/ |
| Afmeting | |
| Lengte | 875 cm |
| Breedte | 275 cm |
| Diepgang | 95 cm |
| Stahoogte binnen | 180 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 2 |
| Extra | 2 |
Ligplaats
Over de Ten Broeke 8.75 | Pisa
Ten broeke kruiser met twee persoons bed in achterkajuit en open kuip en ruime salon met zithoek en pantry. Voorzien van verwarming en davids. Compleet nieuwe bekleding.
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Ten Broeke 8.75 | Pisa.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Nieuw geleverd Ontwerper Ten Broeke Werf Ten broeke Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Rompkleur wit Dek en opbouw kleur wit Dek en opbouw materiaal staal Opmerkingen Dek en opbouw materiaal Anti-slip Kuip middenkuip Open Kuip (OK) Achterkajuit (AK) Opbouw vorm, materiaal Staal Ramen In aluminium Afmetingen en gewichten Waterverplaatsing 7000 kg Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Opmerkingen Besturing Staalkabel Plek besturing binnen Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Opmerkingen Stahoogte Salon: 179cm / Kuip: 174cm Hutten 1 Opmerkingen Slaapplaatsen Matrassen uit 2022 Salon Indeling en verblijfsruimtes Salon / Toilet / Open kuip / Achterkajuit Aankleding Type interieur Klassiek, warm Opmerkingen Type interieur Complete stoffering en kussens vernieuwd in 2025 Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 140 liter Materiaal watertank kunststof Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp Sanitair Toiletten 1 Handmatig Entertainment Radio/CD-speler Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 2 Kookbrandstof elektrisch Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding Compressor koelkast ( 2025) Voeding elektrisch Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Diesel -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk Mercedes Model OM621 Serienummer 6214502603 Bouwjaar 1965 Aantal cilinders 4 Vermogen 50 pk Urenteller Draaiuren 1573 Brandstof diesel Verbruik 3 liter/uur Merk keerkoppeling Velvet ( revisie 2020) Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Opmerkingen Voortstuwing Vetgesmeerd Koeling indirect Opmerkingen Koeling Buitenwater via warmtewisselaar Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 140 liter Materiaal brandstoftank Polyethyleen Prestaties Max snelheid 12 km/h Kruissnelheid 10 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu (2019) Aantal 2 Acculader Opmerkingen Acculader Automatisch Dynamo Omvormer Capaciteit 500 Voltmeter Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Opmerkingen Zonnepaneel 2 x (2023) 12V Bedieningspaneel Ja -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Navigatieverlichting -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Opmerkingen Ankers & materiaal 5 meter ketting + lijn Aantal 1 Anker bevestiging lijn & ketting Hekanker Dekuitrusting Kuiptent Zwemplatform Opmerkingen Zwemplatform RVS Zwemtrap Opmerkingen Zwemtrap RVS Bijboot Davits Overig Stootwillen, lijnen -
Veiligheid
Veiligheid Brandblusser Gasbun met afvoer Opmerkingen Gasbun met afvoer In kuip onder de bank