Tengro kruiser - Elders
Vraagprijs:
€ 28.500
BTW vrijgesteld
In verkoophaven
Algemene details van de Tengro kruiser - Elders
Afmetingen:
11 m x 3.8 m x m
11 m x 3.8 m x m
Bouwjaar:
1983
1983
Materiaal:
Staal
Staal
Motor:
105pk DAF 575 diesel
105pk DAF 575 diesel
Categorie:
Motorjacht
Motorjacht
Ligplaats:
Nederland
Nederland
Basisgegevens
| Categorie | |
| Referentie | 0402250071 |
| Categorie | Motorjacht |
| Merk | Tengro |
| Model | Kruiser |
| Scheepsnaam | Elders |
| Ligplaats | |
| Type | In verkoophaven |
| Anders | in verkoophaven Schepenkring Roermond |
| Land | Nederland |
| Breedtegraad | 51.18614059 |
| Lengtegraad | 5.97053770 |
| Algemeen | |
| Status | Beschikbaar |
| Nieuw of gebruikt | Gebruikt |
| Boottype | Motorboot |
| Bouwjaar | 1983 |
| Rompmateriaal | Staal |
| Korte omschrijving | Royale Tango kruiser met flybridge, achterkajuit met tweepersoons bed, toilet met douche, boegschroef |
| Motorisatie kort | 105pk DAF 575 diesel |
| Website makelaar | www.schepenkirng.nl |
| Afmeting | |
| Lengte | 1100 cm |
| Breedte | 380 cm |
| Diepgang | 100 cm |
| Stahoogte binnen | 190 cm |
| Doorvaarthoogte normaal | 295 cm |
| Slaapplaatsen | |
| Vast | 4 |
Video
Nieuwe asset
Ligplaats
Info en contact
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
+31(0)475315661
roermond@schepenkring.nl
Onderstaand vindt u alle specificaties van de Tengro kruiser - Elders.
Alle gegevens schip volgens opgave scheepseigenaar.
-
Algemeen
Romp, dek en opbouw Rompvorm knikspant Dek en opbouw materiaal staal Flybridge Achterkajuit (AK) Ramen Ramen in rubber Afmetingen en gewichten Opmerkingen Doorvaarthoogte 495cm ( met radarbeugel omhoog) Kruiphoogte 295 cm Besturing en driftbeperking Besturing stuurwiel Plek besturing dubbel Roer 0 Kiel/zwaard 0 -
Accommodatie
Ruimtes Salon Opmerkingen Stahoogte salon / Pantry: 185cm / achterkajuit: 170cm Hutten 1 Indeling en verblijfsruimtes Open voorkajuit / Dinette / Pantry / Stuurstand / Toilet met douche / Achterkajuit Aankleding Type interieur Klassiek, warm Matrassen Kussens Gordijnen Water Watertank & materiaal Inhoud 475 cm Materiaal watertank RVS Watertankmeter Materiaal vuilwatertank kunststof Vuilwatertank & materiaal Opmerkingen Vuilwatertank & materiaal ( niet aangesloten ) Watersysteem druksysteem Opmerkingen Watersysteem Elektrische pomp Warm water Opmerkingen Warm water Geyser op gas dekwaspomp Sanitair Aantal douches 1 Toiletten 1 Elektrisch Entertainment TV Radio/CD-speler Opmerkingen Radio/CD-speler ( werking onbekend ) Satellietontvangst Keuken Kooktoestel & brandstof Aantal 3 Kookbrandstof gas Koelkast & voeding Opmerkingen Koelkast & voeding 12V / 220V Inhoud Koelkast 65 liter Voeding elektrisch Vriezer Opmerkingen Vriezer vriesvak in koelkast Klimaatregeling hete lucht Opmerkingen Verwarming Webasto diesel -
Motor en elektra
Motorisatie Aantal identieke motoren 1 Start type elektrisch Hoofdmotor Type binnenboord Merk DAF Model 575 Aantal cilinders 6 Vermogen 105 pk Urenteller Draaiuren 4800 Brandstof diesel Aandrijving Overbrenging schroefas Voortstuwing schroef Koeling indirect Opmerkingen Koeling Buitenwater via warmtewisselaar Tank Brandstoftank aantal Aantal 1 Totale inhoud brandstoftank(s) 475 liter Materiaal brandstoftank staal Prestaties Max snelheid 15 km/h Kruissnelheid 10 km/h Meetinstrumenten motor Brandstoftankmeter Toerenteller Oliedrukmeter Temperatuurmeter Boeg- en hekschroef Boegschroef elektrisch Opmerkingen Boegschroef 24V Elektriciteit Accu Opmerkingen Accu 2 x verbruikersaccu / 2 x boegschroef accu / 1 x startaccu Aantal 5 Acculader Opmerkingen Acculader Victron atlas 12-1500-5 Dynamo Opmerkingen Dynamo 2x ( 1 x boegschroef / 1 x verbruikers ) Omvormer Opmerkingen Omvormer Victron Atlas Capaciteit 1500 Walstroom Walstroomkabel Zonnepaneel Opmerkingen Zonnepaneel 2x Verbruiksmonitor 12V 24V 220V -
Navigatie en elektronica
Basishulpmiddelen Kompas Dieptemeter Opmerkingen Dieptemeter Boven op fly Navigatieverlichting Opmerkingen Navigatieverlichting ( toplicht defect ) Kaarten, gidsen Moderne elektronica Opmerkingen Autopilot ( werking onbekend ) GPS Communicatie Marifoon -
Tuigage zeilen
-
Uitrusting buitenom
Anker Ankers & materiaal Ankerlier hand Dekuitrusting Bimini Opmerkingen Bimini Op fly Zeerailing Opmerkingen Zeerailing RVS Zwemplatform Opmerkingen Zwemplatform ( heeft aandacht nodig ) Zwemtrap Bijboot Davits Overig Stootwillen, lijnen Kuiptafel -
Veiligheid
Veiligheid Elektrisch Bilgepomp Reddingsvesten Aantal 5 Gasbun met afvoer